Windykacja online wspiera płynność finansową firm w pandemii

program do faktur 05/02/2021 brak odpowiedzi
 

Windykacja online to nowoczesne narzędzie, które pomaga firmom odzyskać należności od dłużników w prosty i szybki sposób. Dla przedsiębiorców cenny jest czas, dlatego warto, aby automatyzowali jak najwięcej swoich działań. Wiedząc to, udostępniliśmy usługę windykacji online w naturalnym środowisku pracy przedsiębiorców jakim jest program ERP, w którym wprowadza się zamówienia, wystawia faktury i prowadzi księgowość.

Wystarczy zalogować się do swojego programu księgowego, odnaleźć przeterminowaną fakturę i kilkoma kliknięciami przekazać ją do profesjonalnej firmy windykacyjnej. Status sprawy można śledzić bezpośrednio w oprogramowaniu, z którego się korzysta.

Znamy potrzeby naszych użytkowników, ponieważ jesteśmy z nimi w ciągłym kontakcie. Klientom serwisu szybkafaktura.pl udostępniamy więc możliwość współpracy z profesjonalną firmą windykacyjną Kaczmarski Inkasso, która od 28 lat świadczy usługi windykacji polubownej dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Nasza współpraca nie jest przypadkowa. Cenimy nowoczesność w rozwiązywania problemów przedsiębiorców, a zarazem doświadczenie i kompleksowe podejście do odzyskiwania należności. Zlecając sprawę naszemu partnerowi możesz mieć pewność, że będzie ona obsługiwana indywidualnie przez jednego z ponad stu negocjatorów, których zadaniem jest jak najszybsze odzyskanie Twoich pieniędzy. Polubowne negocjacje mają skłonić dłużnika do jak najszybszej spłaty zobowiązania bez wpływu na Wasze relacje biznesowe.

Za usługę płacisz prowizję tylko wtedy, kiedy działania Kaczmarski Inkasso sprawią, że trafią do Ciebie pieniądze od dłużnika. Brak jest jakichkolwiek opłat z góry. Przepisy pozwalają także na odzyskanie prowizji, którą płacisz za odzyskanie należności od dłużnika. W tym przypadku Kaczmarski Inkasso bezpłatnie wyegzekwuje ten koszt.

Zapraszamy do korzystania z usługi!

 

Wystawiaj faktury w naszym systemie

Wypróbuj przez 45 dni za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *