Faktura online – dlaczego warto zaufać naszej stronie?

Szybka Faktura 16/07/2021 brak odpowiedzi
 

Jeżeli prowadzisz własną firmę, wiesz jak ważna jest odpowiednia księgowość. Nie zawsze trzeba decydować się jednak na usługi księgowej – można skorzystać z programów online do wystawiania faktur. Właśnie takim rozwiązaniem jest Szybka Faktura, która pozwala na oszczędność nie tylko pieniędzy, ale i cennego czasu, który lepiej poświęcić na rozwój przedsiębiorstwa. Dlaczego jeszcze jesteśmy godni zaufania?

Szybkie fakturowanie online

Podstawową funkcją naszego programu jest sprawne wystawianie faktur online. Masz możliwość operowania wszelkimi typami dokumentów sprzedaży i wieloma rachunkami bankowymi na fakturze. Szybka Faktura to możliwość masowego wystawiania faktur – również tych walutowych wraz ze śledzeniem kursu walut – pobierania faktur do pliku PDF/XLS/CSV/XML, a także ich finansowania. Pakiety pozwalają na wysyłanie klientom przypomnień o płatności oraz tworzenie wezwań do zapłaty, dzięki czemu finanse firmy możesz mieć cały czas pod kontrolą. Korzystając z programu do fakturowania online, możesz wybrać jeden z trzech dostępnych pakietów – Starter – dla mniej wymagających użytkowników, Pro – wybierany przez naszych klientów najczęściej lub Turbo+, który pozwoli Ci zaoszczędzić nawet 30% czasu. Obsługa programu jest wyjątkowo prosta – nawet niedoświadczona osoba jest w stanie szybko wystawić fakturę.

Zarządzanie magazynem online

Z myślą o potrzebach małych i średnich przedsiębiorstw stworzyliśmy program do szybkiego zarządzania magazynem. Jest on wyjątkowo prosty w obsłudze i bogaty w niezbędne funkcje, które z pewnością ułatwią Ci prowadzenie firmy. Dzięki programowi do zarządzania magazynem online możesz na bieżąco sprawdzać stan magazynowy i zawsze wiesz, jaki asortyment leży w nim od dłuższego czasu, a jaki jest już na wyczerpaniu. Program monitoruje stan magazynowy, umożliwia inwentaryzację i generuje druk inwentaryzacyjny oraz Jednolity Plik Kontrolny dla magazynu (JPK_MAG). Ponadto, z jego pomocą masz stały dostęp do baz kontrahentów i asortymentu.

Zarządzanie kadrą

Z Szybką Fakturą możesz również z łatwością prowadzić rejestr swoich pracowników i zarządzać ich danymi. Generowanie umów, ewidencja czasu pracy przy umowie zlecenie oraz wygodne przeglądanie wypłat to tylko niektóre z wielu przydatnych funkcji naszego programu. Daje on możliwość wydruku i wysyłki listy płac bezpośrednio z poziomu systemu, a także wystawiania deklaracji ZUS (ZUS-DRA, ZUS-RCA, ZUS-RZA, ZUS-ZZA, ZUS-ZUA i ZUS-ZWUA).

Idealne rozwiązanie dla małych przedsiębiorstw i freelancerów

Szybka Faktura powstała z myślą o freelancerach oraz małych i średnich przedsiębiorstwach. Zależy nam na Twoim czasie tak samo, jak Tobie – program potrafi działać samodzielnie, a Ty możesz wystawiać faktury nawet stojąc w korku, dzięki aplikacji mobilnej! Korzystając z naszego programu do fakturowania online masz pod kontrolą wszelkie firmowe sprawy i panujesz nad płatnościami. Jeżeli zamierzasz rozliczać się samodzielnie, pomoc naszych pakietów może okazać się nieoceniona!

Wystawiaj faktury w naszym systemie

Wypróbuj przez 45 dni za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *