O nas

Twórcą szybkafaktura.pl jest spółka Cloud Planet sp. z o.o. specjalizująca się w tworzeniu rozwiązań informatycznych dla mikro i małych firm.
System powstał z myślą o potrzebach przedsiębiorców związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej i umożliwia tworzenie dokumentów księgowych niezbędnych do prowadzenia Księgi Przychodów i Rozchodów. szybkafaktura.pl wprowadza także nowe standardy w zakresie obsługi księgowej rekomendując usługi sprawdzonych biur rachunkowych z całej Polski.

13 października 2021 r. Symfonia sp. z o.o., jeden z największych w Polsce producentów oprogramowania dla biznesu oraz systemów ERP, przejął 100% udziałów w spółce Cloud Planet sp. z o.o. oraz powiązanej z nią spółce „Skanuj.to” sp. z o.o. Tym samym spółki Cloud Planet sp. z o.o. i „Skanuj.to” sp. z o.o. dołączają do Grupy Symfonia, w skład której wchodzą już spółki technologiczne Symfonia sp. z o.o. oraz Reset2.pl sp. z o.o. Przejęcie Cloud Planet sp. z o.o. i „Skanuj.to” sp. z o.o. jest kolejnym krokiem na drodze do budowania pozycji Grupy Symfonia jako lidera na polskim rynku dostawców oprogramowania dla MŚP. Doświadczenie i technologie dostarczane przez Cloud Planet sp. z o.o. oraz „Skanuj.to” sp. z o.o. będą wsparciem w rozwoju kompleksowych rozwiązań i usług chmurowych w całej Grupie Symfonia.
PROGRAM DO FAKTUR MOŻESZ W KAŻDEJ CHWILI UZUPEŁNIĆ O DODATKOWE NARZĘDZIA: