4 funkcje programu szybkafaktura.pl, które warto znać

Szybka Faktura 28/02/2023 brak odpowiedzi
 

SzybkaFaktura.pl oferuje swoim użytkownikom cztery istotne funkcje, które są w stanie znacząco usprawnić prowadzenie firmy – niezależnie od jej charakteru. Program powstał z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, które nie chcą korzystać z usług biur księgowych, a czas spędzany na ręcznym wystawianiu faktur wolą poświęcić na rozwój firmy. Oto kilka najważniejszych funkcjonalności naszego programu, związanych nie tylko z fakturowaniem!

Fakturowanie online

Szybka Faktura to program, którego głównym celem jest pomoc w szybkim wystawianiu wszelkiego rodzaju faktur online – również tych wielojęzycznych oraz walutowych. Umożliwia on pobieranie dokumentów do pliku PDF/XLS/CSV/XML, ich finansowanie oraz szybką wysyłkę faktur mailem ze śledzeniem statusu. Korzystając z naszego programu, możesz ponadto wysyłać klientom przypomnienia o płatnościach, a nawet tworzyć wezwania do zapłaty. Program daje dostęp do bazy kontrahentów – włącznie z ich weryfikacją na tzw. białej liście podatników – i do bazy produktów. Tworzy on także automatycznie raporty podatkowe, sprzedaży, zakupu oraz marży – co więcej, można eksportować je do pliku PDF bądź XLS. Oferujemy też finansowanie faktur – możesz więc otrzymać należność za fakturę bez konieczności długiego czekania na jej zapłatę przez klienta. Dzięki dostępnej aplikacji mobilnej masz możliwość zarządzać swoją firmą z dowolnego miejsca i o dowolnej porze – to dopiero wygoda i oszczędność czasu!

Magazyn

Dzięki opcji szybkiego zarządzania magazynem, możesz na bieżąco kontrolować stany magazynowe, importować listy towarów, obsługiwać ich kodowanie i łączyć się z istniejącą listą produktów. Program Szybka Faktura umożliwia również wygodne przeglądanie dokumentacji oraz obsługę dokumentów takich jak WZ, PZ, RW i PW – wraz z korektami. Dokumenty magazynowe wystawiane są do faktur w sposób automatyczny. Dzięki naszemu programowi możesz ponadto sprawnie wystawiać faktury i przeprowadzać inwentaryzacje.

Kadry

Decydując się na wsparcie Szybkiej Faktury, możesz prowadzić rejestr swoich pracowników i z łatwością zarządzać ich danymi. Program umożliwia wygodne generowanie wydruków umów, przeglądanie wypłat czy też ewidencję czasu pracy w przypadku umów zlecenia. Przydatną funkcję stanowi również wystawianie deklaracji ZUS – ZUS-DRA, ZUS-RCA, ZUS-RZA, ZUS-ZZA, ZUS-ZUA i ZUS-ZWUA. Nasz program pozwala ponadto na wydruk listy płac oraz jej wysyłkę bezpośrednio z systemu.

Księgowość

Szybka Faktura to prawdziwa gratka dla księgowych oraz niewielkich firm, które zajmują się kwestiami księgowymi samodzielnie, bez wsparcia zewnętrznego biura. Ewidencje VAT, tworzenie spisu z natury oraz raportów dochodów i KPiR, sporządzanie deklaracji ZUS, wystawianie dowodów wewnętrznych, wyliczanie zaliczek… – to tylko kilka spośród wielu funkcji naszego programu. Eksportuje on niezbędne dane do programów księgowych lub na odwrót i pozwala na wygodne rozliczanie firmowych wydatków – nawet tych związanych ze służbowymi pojazdami!

Wystawiaj faktury w naszym systemie

Wypróbuj przez 45 dni za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *