Darmowy program do faktur – jak skorzystać?

program do faktur 30/05/2016 brak odpowiedzi
 

Mamy dla Państwa ciekawą nowość, pozwalającą na uzyskanie programu do faktur za darmo – szybkafaktura.pl. Wszystko to dzięki nowemu modułowi poleceń. Po zalogowaniu się do systemu musimy skierować kursor myszy na nasz adres mailowy i wybrać opcję > pakiety i płatności jak na poniższym zrzucie ekranu:

Program do faktur za darmo

W następnym kroku zostaniemy przeniesieni na stronę, która pozwala zarządzać naszymi pakietami programu do faktur – szybkafaktura.pl. Po przewinięciu na dół strony znajduje się moduł poleceń jak na poniższym obrazku:

program-do-faktur-za-darmo-2

Dzięki niemu możemy zaprosić naszych przyjaciół, partnerów biznesowych i wszystkich, którzy mogą być zainteresowani tego typu programem do wystawiania faktur. Nasze zaproszenie zawiera 15% zniżki na zakup abonamentu, dla wszystkich którzy zarejestrują konto z zaproszenia. Aby polecić system znajomym wystarczy wpisać ich adres email i kliknąć w zielony guzik wyślij zaproszenie.

Każdy znajomy, który opłaci pakiet, to dodatkowe 15% zniżki dla wysyłającego zaproszenie. Zniżki kumulują się, więc jeśli  6 osób, które zaprosimy opłaci swoje pakiety otrzymamy 90% zniżki na zakup dowolnego pakietu w szybkafaktura.pl.

Zaproś księgowego a otrzymasz bezpłatny dostęp do darmowej faktury

Drugą możliwością, jest zaproszenie swojego biura rachunkowego, księgowego do systemu szybkafaktura.pl. W formularzu po lewej wystarczy podać dane swojego biura rachunkowego, a nasze biuro obsługi klienta przedstawi ofertę Państwa księgowemu. Jeżeli uda nam się przekonać biuro do korzystania z naszego systemu, otrzymają go Państwo za darmo na czas naszej współpracy z biurem rachunkowym. Darmowe faktury to część pakietu, który otrzymacie Państwo za darmo w ramach naszej współpracy z biurem rachunkowym.

Poniżej dodajemy filmik, który pokazuje krok po kroku jak korzystać z modułu zaproszeń, który umożliwi otrzymanie programu do faktur za darmo:

Wystawiaj faktury w naszym systemie

Wypróbuj przez 45 dni za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *