szybkafaktura.pl- jakie usługi oferujemy?

Szybka Faktura 15/11/2021 brak odpowiedzi
 

System szybkafaktura.pl został stworzony z myślą o potrzebach przedsiębiorców związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Pomaga w tworzeniu dokumentów, które są niezbędne do funkcjonowania firmy. Platforma w znacznym stopniu ułatwia zbieranie wszelkich informacji, które są potrzebne do prowadzenia Księgi Przychodów i Rozchodów. Narzędzie online jest znacznie wygodniejsze niż ciągłe jeżdżenie do stacjonarnego biura, a jednocześnie jakość usług jest tak samo wysoka. Wygoda, szybkie działanie oraz ciągły podgląd do wszystkich dokumentów – to tylko kilka z zalet korzystania z usług szybkafaktura.pl.

Księgowość internetowa

Zakładając firmę, nieważne czy jest to jednoosobowa działalność gospodarcza, czy większe przedsiębiorstwo, musisz rozliczać się z podatków oraz innych rzeczy. Jeżeli rozliczasz się na podstawie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów nie potrzebujesz biura księgowego. Możesz w łatwy i wygodny sposób prowadzić swoją księgowość samodzielnie. Wystarczy, że wybierzesz pakiet Księgowość internetowa. Otrzymasz dostęp do intuicyjnego programu, gdzie będziesz zarządzać swoimi rozliczeniami. Platforma jest ciągle aktualizowana, dlatego nie musisz obawiać się, że Twoje rozliczenia będą nieaktualne. Sprawdź i ciesz się łatwą samodzielną księgowością.

Program do wystawiania faktur

W naszej ofercie znajdziesz najszybszy program online do wystawiania faktur. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest czas, dlatego wystawienie jednej faktury zajmie Ci 21 sekund lub mniej. System jest ciągle optymalizowany, aby pochłaniał jak najmniej Twojego czasu. Specjaliści zautomatyzowali niektóre rzeczy, przez co nie musisz sprawdzać wszystkich danych ręcznie. Wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a pozostałe pola uzupełnia się automatycznie. Możesz ustawić faktury cykliczne oraz korzystać z rozpoznawania danych z dokumentów. Nie martw się również o raporty, zostaną stworzone automatycznie. Faktury można wystawiać również poprzez aplikację mobilną, co jest znacznym ułatwieniem dla zapracowanych osób, które ciągle są w biegu.

Magazyn pod ciągłą kontrolą

Program do szybkiego zarządzenia magazynem sprawdzi się w mikro i w małych firmach. Dzięki niemu możesz mieć stałą kontrolę nad stanem swojego magazynu. Doskonale wiesz, które produkty są na wyczerpaniu, masz dostęp do bazy asortymentu oraz kontrahentów. Nie musisz męczyć się ze żmudną inwentaryzacją, przeprowadzisz ją automatycznie za pośrednictwem programu. W magazynie masz dostęp nie tylko do produktów, lecz do wszystkich dokumentów wspierających obsługę transakcji. Oznacza to, że możesz wystawiać faktury oraz dokumenty magazynowe potrzebne do dokumentów księgowych.

Program do fakturowania dla Twoich klientów

Możesz usprawnić swoje połączenie z klientami, a oni mogą zyskać dostęp do najszybszego programu do wystawiania faktur w Internecie. W systemie masz pełną obsługę ryczałtu i KPiR. Możesz również eksportować dane do programów ERP. Nie musisz jeździć do klienta, aby pokazać mu wszystkie dokumenty, możesz to zrobić bezpośrednio w systemie. Co więcej, masz stały dostęp do dokumentów, możesz je przeglądać, dodawać oraz księgować. Funkcja automatycznego rozpoznawania dokumentów pozwoli oszczędzić Twój czas oraz nawet do 50% kosztów.

Połączenie z Twoim księgowym

Ty pracujesz na naszych narzędziach, a Twój księgowy korzysta z innej platformy? Żaden problem, od teraz możecie pracować wspólnie. System połączenia pozwala na szybkie i łatwe udostępnianie dokumentów. Ułatwia również do nich dostęp, nie musisz specjalnie jeździć lub prosić o przesyłanie danych, wszystko będzie widoczne w systemie. Nasi eksperci rozbudowali eksport do praktycznie wszystkich programów księgowych, co jest rzadkością na rynku. Razem ze swoim księgowym macie dostęp do wspólnego archiwum. Zyskujesz również stały podgląd do rozliczeń biura rachunkowego.

Windykacja online

Jeżeli masz problem z terminowymi płatnościami Twoich klientów, możesz skorzystać z usługi windykacji online. Obsługa platformy jest niezwykle intuicyjna. Zlecasz odzyskanie pieniędzy za faktury bezpośrednio z systemu. Nie musisz martwić się o dodatkowe dokumenty lub podpisy. Eksperci zajmą się negocjacjami telefonicznymi, przeprowadzą windykację terenową oraz wyślą wezwanie do zapłaty z sankcjami niespłaconego długu. Możesz liczyć również na wystawienie długu na giełdzie wierzytelności oraz pozycjonowanie oferty sprzedaży w Google. Twoi klienci będą otrzymywać SMS-y oraz e-maile z przypomnieniem o płatności. Sprawdź dokładną ofertę na szybkafaktura.pl.

Wystawiaj faktury w naszym systemie

Wypróbuj przez 45 dni za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *