Szybkafaktura.pl – 4 powody, by spróbować działać z nami

Szybka Faktura 25/03/2024 brak odpowiedzi
 

Tworząc Szybką Fakturę, braliśmy pod uwagę potrzeby mikro i małych przedsiębiorców, którym zależy na oszczędności czasu i kosztów oraz stałym rozwoju firmy. Oto główne powody, dla których warto działać z naszym programem!

Szybkie fakturowanie online

Jednym z powodów, dla których warto korzystać z naszego programu, jest znaczne przyspieszenie fakturowania. Szybka Faktura umożliwia wystawianie faktur online w zaledwie kilkadziesiąt sekund. Powtarzalne dokumenty są generowane i wysyłane do wskazanych kontrahentów automatycznie, a Ty masz do dyspozycji wszystkie rodzaje dokumentów – od standardowych faktur VAT, przez faktury zaliczkowe czy wewnątrzwspólnotowe, aż po proformę czy korektę. Program pozwala na masowe wystawianie, finansowanie oraz pobieranie faktur do plików PDF, XLS, XML czy CSV. Możesz także wygodnie śledzić kursy walut z NBP i wystawiać dokumenty w innych walutach oraz językach (angielskim, niemieckim i francuskim). Szybka Faktura to również baza kontrahentów i produktów czy funkcje API oraz OCR. Korzystając z naszego programu, nie musisz martwić się o utratę płynności finansowej – w razie opóźnień w płatnościach Twoi klienci otrzymają przypomnienie lub wezwanie do zapłaty.

Wygodne zarządzanie księgowością i kadrami

Korzystając z jednego z naszych pakietów, możesz także wygodnie zarządzać księgowością swojej firmy – to idealne rozwiązanie dla jednoosobowych i małych przedsiębiorstw. Wśród funkcjonalności Szybkiej Faktury znalazło się również zarządzanie kadrami. Możesz więc z łatwością prowadzić ewidencję czasu pracy pracowników, formułować umowy, przeglądać wypłaty i kontrolować listy płac. Program pozwala ponadto na wystawianie deklaracji ZUS, zarządzanie danymi zatrudnionych osób czy powiązanie delegacji z dokumentami kosztowymi.

Zdalne zarządzanie magazynem

Szybka Faktura to nie tylko sprawne fakturowanie czy wygodna księgowość online, ale i zarządzanie magazynem z poziomu aplikacji w smartfonie. Nasz program do szybkiej obsługi magazynu umożliwia stały wgląd w stany magazynowe, przeprowadzanie inwentaryzacji czy dostęp do baz asortymentu oraz kontrahentów. Co więcej, możesz w prosty sposób generować dokumenty magazynowe czy JPK_MAG.

Oszczędność czasu i kosztów

Decydując się na korzystanie z Szybkiej Faktury, w krótkim czasie zauważysz sporą oszczędność czasu – a przecież każdy przedsiębiorca woli poświęcić go na rozwój firmy, niż żmudne wystawianie faktur. Nasz program to także gwarancja oszczędności samych pieniędzy – miesięczny koszt korzystania z pakietów to wydatek od 7,99 do zaledwie 14,99 zł. To zdecydowanie niższa kwota niż w przypadku współpracy z biurem rachunkowym lub własnego działu księgowego. Możesz wybierać spośród trzech pakietów:

  • Starter, stworzonego dla mniej wymagających użytkowników;
  • Pro, najpopularniejszego wśród naszych klientów;
  • Turbo+, zapewniającego oszczędność czasu na poziomie nawet 30%.

Nasz program umożliwia zarządzanie różnymi obszarami firmy z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. To zasługa mobilnej aplikacji na telefon – dzięki niej możesz cieszyć się pełną kontrolą nad dokumentacją, finansami czy magazynem bez względu na to, gdzie akurat jesteś. Szybka Faktura to idealne rozwiązanie dla osób, które rozliczają się samodzielnie i nie korzystają z usług zewnętrznych księgowych. Dzięki temu, że program działa w dużej mierze automatycznie, obsługa konkretnych funkcji jest też wyjątkowo intuicyjna. Wybierz pakiet, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom, i przekonaj się, jak wiele korzyści niesie za sobą codzienna praca z SF!

Wystawiaj faktury w naszym systemie

Wypróbuj przez 45 dni za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *